Jesteśmy pewni swojej jakości. Jeśli nasz produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, gwarantujemy prawo zwrotu w ciągu 10 dni.

Więcej na ten temat w regulaminie sklepu.

 

Regały24.pl

Regały24.pl jest sklepem internetowym specjalizującym się w sprzedaży regałów magazynowych. Oferta nasza zawiera całą gamę regałów metalowych do różnorodnego zastosowania od pomieszczeń piwnicznych, garażowych, warsztatowych, archiwalnych, itp. do pomieszczeń sklepowych i magazynowych włącznie.

Każdy nabywca regału winien w pierwszej kolejności zastanowić się do jakiego celu dany typ regału ma mu służyć i następnie dokonać stosownego wyboru.

Wybór ten jest bardzo szeroki, ponieważ oferujemy regały o różnych wymiarach i udźwigu na półkę, tj. od 40 kg na półkę do 600 kg na półkę, a także w różnorodnej technice montażu - elementy skręcane śrubami lub wciskane.

Regały o udźwigu na półkę w przedziale od 40 do 90 kg wyposażone są w półki metalowe, natomiast powyżej 90 kg do 600 kg włącznie w półki z płyty. Do regałów, które pomalowane są farbą, stosujemy ekologiczną farbę proszkową, a zastosowana w niektórych typach farba biała posiada stosowny atest PZH do przechowywania żywności.

Po zmontowaniu regału zgodnie z przypisaną mu instrukcją montażu należy pamiętać o obowiązku przytwierdzenia go do ściany. Wówczas zachowacie Państwo bezpieczne warunki jego użytkowania.

Zajmujemy się sprzedażą regałów magazynowych renomowanej firmy o polskim kapitale. Jej produkty znane są nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Dzięki nowoczesnym liniom produkcyjnym oraz montażowym zapewnia ona wysoką , stabilną jakość swoich wyrobów. Nasze regały spełniają normy europejskie w zakresie wytrzymałości i bezpieczeństwa.

Spośród naszej oferty każdy wybierze regał na własną kieszeń. Szeroki wybór typów i modeli pozwoli każdemu dobrać produkt dostosowany do swoich potrzeb. Nasz dział handlowy pomoże w doborze odpowiedniego produktu lub zapewni specjalistyczne doradztwo w zakresie opracowania i zagospodarowania każdej powierzchni magazynowej. Nasi wysokowykwalifikowani pracownicy biura kontrukcyjnego, odpowiedzą na każde Państwa zapytanie odnośnie wykonania niestandardowego produktu.

Nasz e-sklep oferuje nie tylko szybką i profesjonalną realizację zamówień. ZAPRASZAMY!!!

 

Najczęściej kupowane

62.73 PLN


121.77 PLN


77.49 PLN


92.25 PLN


116.85 PLN