Jesteśmy pewni swojej jakości. Jeśli nasz produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, gwarantujemy prawo zwrotu w ciągu 10 dni.

Więcej na ten temat w regulaminie sklepu.

 

Poufność i bezpieczeństwo transakcji

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Sklep internetowy regaly24.pl zbudowany jest w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie na wzór najlepszych rozwiązań sprawdzonych na świecie.

Wszelkie transakcje prowadzone są przy użyciu protokołów bezpiecznego połączenia SSL (Secure Socket Layer).

Oferujemy bezpieczne formy płatności: za pobraniem spedytora oraz przedpłatę na rachunek bankowy Bayersystem na podstawie faktury proforma.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Czytając, przeglądając, dokonując zakupów w sklepie internetowym regaly24.pl, prenumerując biuletyn, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na tej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób serwis regaly24.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek zmiany nie wpływają na naszą zasadę: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników regaly24.pl.

W czasie korzystania ze stron regaly24.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły, jeśli dane te są wymagane do jej poprawnego wykonania.

Szanujemy Twoją prywatność!

Twoje dane osobowe chronione są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204).

 

Najczęściej kupowane

62.73 PLN


121.77 PLN


77.49 PLN


92.25 PLN


116.85 PLN